Surfrock in buurtcentrum ’t Huukske
Buurtcentrum ’t Huukske staat op zondagmiddag 17 mei in het teken van surfrock. Twee bands uit dezelfde sprankelende muziekscene zorgen voor een middag vol energie, rock-’n-roll en galmende gitaren.
The Redts ontstonden uit de as van de legendarische Gaanderense band King Charles’ Head, aangevuld met nieuw talent, en brengen een intense en uitbundige show. Hun muziek combineert heldere melodieën met exotische invloeden en een rauwe, energieke sfeer.
The Rhine Surfers komen uit Keulen. Het trio speelt klassieke instrumentale surfnummers uit de jaren zestig met een onweerstaanbare vintage sound. Het liefst spelen ze buiten, in guerrillastijl, met batterijversterkers en een mini-drumstel.
De optredens maken deel uit van MuziekLokaal, een initiatief waarbij ’t Huukske muzikaal talent een podium biedt. De surfrockmiddag vindt plaats op zondag 17 mei van 15.00 tot 17.00 uur (inloop vanaf 14.30 uur) in het Huiskamercafé van ’t Huukske aan de Mauritsstraat 22 in Arnhem-West. De entree bedraagt € 3,-.

