Repaircafé ’t Huukske doet het op zaterdag 6 juni niet alleen
Er zijn in de Week zonder Afval op 6 juni In ’t Huukske aan de Mauritsstraat 22 van 10:30 tot 13.00 uur vrijwilligers die je kunnen helpen met het repareren van kapotte spullen.
Huishoudelijke apparaten, gereedschap, al of niet elektrisch, speelgoed, kleding en textiel, kan vaak met creatieve en technische kennis van de afvalberg worden gered. Juist in deze Week werken we op 6 juni samen met De Lommerd in het Spijkerkwartier om duurzaamheid te bevorderen en onnodige vervanging van goederen te voorkomen.
Er zijn inmiddels tien Arnhemse repaircafés, ieder met zijn eigen aanpak en repairdatum. Je kan dus altijd wel ergens in de stad terecht met je kapotte ventilator, rugzak, te wijde bloes of botte schaar. Maar wat is er mooier dan dicht bij huis onder het genot van koffie of thee te zien hoeveel medebewoners hun spullen en een gezond milieu waarderen. Een reparatie is buiten de materiaalkosten gratis, maar een duit in de fooienpot is welkom. Kom 6 juni dus naar Repaircafé ’t Huukske en bekijk het met je eigen ogen; repareren doen we samen!
Mail voor meer info of aanmelding als handige Harrie: huukskerepaircafe@gmail.com




